motoger

Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B3

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B3
Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B3
Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B3
Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B3
Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B3
Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B3
Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B3
Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B3

Sprzedawcy części do Volkswagen Passat:

czesci samochodowe uzywane
auto czesci zamienne
części używane poznań
auto szrot
auto części warszawa
zamienne czesci samochodowe
części używane opel
auto części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
części moto2
auto części słomczyn
giełda części śląsk
giełda części
moto2
auto kasacja części używane
auto części
części używane amerykańskie
giełda części poznań
auto części zamienne
giełda części moto2.pl
auto części gliwice
części szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
giełda części słomczyn
moto2.pl
giełda części samochodowych
gielda czesci
auto szrot samochodowy

Cena Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Volkswagen Passat i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Drążek kier. przedni prawy. Części samochodowe w kategorii Układ kierowniczy. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2025-01-21 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2025-02-12 - numer oferty 31303831. Część używana Drążek kier. przedni prawy do Volkswagen Passat B3 jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Oferent ma na stanie 5 sztuk tych części samochodowych. Cena Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B3 1.8 1989 SUV. Tanio Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B3 1.8 1989 SUV. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 1.8 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 1989. Nadwozie tego pojazdu to SUV i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Volkswagen. Ten model Passat stworzony został w takich wersjach jak B2, B3, B4, B5, B5 FL, B6, B7, B8.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem drążek kier. przedni prawy . Wiedziałem jak to zamontować do Volkswagen Passat wersja B3. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Volkswagen Passat. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Ktoś na facebooku pisał że Volkswagen Passat to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Passat bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Volkswagen Passat. Jestem dumny z posiadania tego auta. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić drążek kier. przedni prawy do Passat. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma drążek kier. przedni prawy. Kupione drążek kier. przedni prawy było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Jak nie dostanę drążek kier. przedni prawy na motoger.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Volkswagen Passat. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć drążek kier. przedni prawy. Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie Volkswagen Passat. Szukałem w Internecie jak zreperować samemu drążek kier. przedni prawy w Volkswagen Passat. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  drążek kier. przedni prawy do Volkswagen Passat. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio drążek kier. przedni prawy. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele drążek kier. przedni prawy. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Volkswagen Passat na części.  


KONTAKT

tanio Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B3

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B3
Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B3 Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B3
Copyright © 2025. MOTOGER.pl